Přihlašování do dětských tříd | Praha | Zimní semestr 2018

V případě zájmu o zhlédnutí tréninku je možné se v  průběhu června dostavit do stávajících dětských lekcí ZDE – DĚTSKÉ TŘÍDY LETNÍ SEMESTR PRAHA

 
 

PRAHA ZIMNÍ SEMESTR 2018

 

Tělocvična Vinohrady Slovenská

ZŠ Slovenská
Slovenská 1726/27
120 00, Praha 2
Praha-Vinohrady

 
TŘÍDY PRO DĚTI
13.9.2018 – 7.2.2019
PŘIHLAŠOVÁNÍ ZDE – Třída pro děti 6 – 9 let | ČT | 17:15 | 45min | Lucie Koštířová
PŘIHLAŠOVÁNÍ ZDE – Třída pro děti 10 – 13 let | ČT | 18:00 | 45min | Lucie Koštířová

 
 

Tělocvična Národní třída

Opatovická 18
110 00, Praha 1

 
TŘÍDA PRO JUNIORY 15 – 17 let
11.9.2018 – 7.2.2019
PŘIHLAŠOVÁNÍ ZDE – Třída pro juniory | 16:30 | ÚT + ČT | 60min | František Hozlinger / Jan Kobliha

 
 

Tělocvična Smíchov

SPŠ Presslova
Preslova 72/25
150 00 Praha 5, Praha-Smíchov

 
TŘÍDY PRO DĚTI
11.9.2018 – 5.2.2019
PŘIHLAŠOVÁNÍ ZDE – Třída pro děti 6 – 9 let | ÚT | 16:00 | 45min | Michal Široký
PŘIHLAŠOVÁNÍ ZDE – Třída pro děti 10 – 13 let | ÚT | 16:45 | 45min | Michal Široký

 
 

Tělocvična Chodov

ZŠ Campanus
Jírovcovo náměstí 1782/1
148 00, Praha – Chodov

 

TŘÍDY PRO DĚTI
13.9.2018 – 7.2.2019
PŘIHLAŠOVÁNÍ ZDE – Třída pro děti 9 – 12 let | ČT | 16:30 | 60min | Široký

 
 

Tělocvična Holešovice

Dělnická 51, 49a
MMA self defence gym
170 00, Praha 7

 
DĚTI
13.9.2018 – 7.2.2019
PŘIHLAŠOVÁNÍ ZDE – Třída pro děti 8 – 11 let | ČT | 17:00 | 60min | Sokol

 
 

Tělocvična Karlín

Křižíkova 85
Karlín, Praha 8

 
TŘÍDY PRO DĚTI
12.9.2018- 6.2.2019
PŘIHLAŠOVÁNÍ ZDE – Třída pro děti 8 – 11 let | ST | 17:30 | 45min | Petr Kaygorodov
PŘIHLAŠOVÁNÍ ZDE – Třída pro děti 12 – 14 let | ST | 18:15 | 60min | Petr Kaygorodov

 
 

Tělocvična Ládví

ZŠ Chabařovická
Chabařovická 4/1125
Praha – Kobylisy

 
TŘÍDY PRO DĚTI
11.9.2018 – 5.2.2019
PŘIHLAŠOVÁNÍ ZDE – Třída pro děti 7– 10 let | ÚT | 16:35 | 45min | Jan Horák
PŘIHLAŠOVÁNÍ ZDE – Třída pro děti 11 – 14 let | ÚT | 17:30 | 60min | Jan Horák

 

 

Tělocvična Modřany

ZŠ a MŠ K dolům
U Domu služeb 29/2
143 00 Praha 4 – Modřany

 
TŘÍDA PRO DĚTI
12.9.2018 – 6.2.2019
PŘIHLAŠOVÁNÍ ZDE – Třída pro děti 9 – 12 let | ST | 17:00 | 60min | Tomoko

 
 

Tělocvična Luka

Tiger Gym Luka
Mukařovského 1985/5
Praha 13

 
DĚTI
10.9.2018 – 4.2.2019
PŘIHLAŠOVÁNÍ ZDE – Třída pro děti 8 – 11 let | PO | 17:00 | 60min | Jan Kodeš

 
 

Tělocvična Vršovice

Sportcentrum 10
Kodaňská 61B/45
10100, Praha 10 – Vršovice

 
DĚTI
10.9.2018 – 4.2.2019
PŘIHLAŠOVÁNÍ ZDE – Třída pro děti 10 – 14 let | PO | 16:30 | 60min | Tomoko

 
12.9.2018 – 6.2.2019
PŘIHLAŠOVÁNÍ ZDE – Třída pro děti 6 – 9 let | ST | 15:10 | 45min | Tomoko

 
 

Tělocvična Londýnská

ZŠ Londýnská
Londýnská 34
Praha 2

 
DĚTI
10.9.2018 – 4.2.2019
PŘIHLAŠOVÁNÍ ZDE – Třída pro děti 9 – 12 let | PO | 17:30 | 60min |Široký

 

Tělocvična Žižkov

ZŠ Lupáčova
Lupáčova 1200/3
130 00, Praha 3, Žižkov

 
DĚTI
10.9.2018 – 4.2.2019
PŘIHLAŠOVÁNÍ ZDE – Třída pro děti 10 – 13 let | PO | 16:30 | 60min | Hozlinger

 
 
 
KONTAKT
EMAIL: jarka@kravmaga.cz
TEL: +420607176693
WEB: www.kravmaga.cz, www.kravmagapraha.cz
FB: www.facebook.com/KravMagaPraha
www.facebook.com/KravMagaCZ
www.facebook.com/KravMagaKids