Kde a kdy cvičíme

 

Přehled kurzů

 


PRAHA | BRNO | KLADNO | PLZEŇ | ČESKÉ BUDĚJOVICE | ŘÍČANY | MĚLNÍK | NERATOVICE | BEROUN | OSTRAVA | BLANSKO | JIHLAVA | OLOMOUC | ROUDNICE NAD LABEM | KRALUPY NAD VLTAVOU | SLANÝ | ZLÍN | KUŘIM | HAVLÍČKŮV BROD | MLADÁ BOLESLAV | BRANDÝS NAD LABEM | TACHOV | ÚSTÍ NAD LABEM | ŠUMPERK | BENEŠOV | PŘÍBRAM | JINICE | DOMAŽLICE

 

 

PRAHA


Vinohrady | Smíchov | Žižkov | Holešovice | Karlín | Národní Třída | Chodov | Chodov Jedenáctka | Vršovice | Podolí | Ládví | Modřany | Dejvice | Vyšší policejní škola MV | Londýnská | Luka

 

 

Tělocvična Národní třída

Opatovická 18
110 00, Praha 1

 

ZAČÁTEČNÍCI
25.9. 2017 – 31.1. 2018
Přihlašování ZDE – Začátečníci P0/P1 | PO + ST | 7:00 | 60min | Jan Kobliha
Přihlašování ZDE – Začátečníci P0/P1 | PO + ST | 12:30 | 90min | Jan Kobliha
Přihlašování ZDE – Začátečníci P0/P1 | PO + ST | 17:30 | 90min | Jan Balvín

26.9. 2017 – 1.2. 2018
Přihlašování ZDE – Začátečníci P0/P1 | ÚT + ČT | 20:30 | 90min | Jan Kobliha

6.10. 2017 – 2.2. 2018 1x týdně
Přihlašování ZDE – Začátečníci P0/P1 | PÁ | 16:00 | 90min | František Hozlinger

 

POKROČILÍ
25.9. 2017 – 31.1. 2018
Přihlašování ZDE – Mírně pokročilí P1/P2/P3 | PO + ST | 08:00 | 60min | Jan Kobliha
Přihlašování ZDE – Středně pokročilí P2/P3 | PO + ST | 20:30 | 90min | Jan Balvín
Přihlašování ZDE – Pokročilí P5/G1 | PO + ST | 19:00 | 90min | Jan Balvín

26.9. 2017 – 1.2. 2018
Přihlašování ZDE – Středně pokročilí P3/P4 | ÚT + ČT | 07:30 |90min | František Hozlinger
Přihlašování ZDE – Mírně pokročilí P1/P2 | ÚT + ČT | 12:30 | 90min | František Hozlinger
Přihlašování ZDE – Mírně pokročilí P1/P2 | ÚT + ČT | 17:30 | 90min | Jan Kobliha
Přihlašování ZDE – Středně pokročilí P3/P4 | ÚT + ČT | 19:00 | 90min | Jan Kobliha

6.10. 2017 – 2.2. 2018 1xtýdně
Přihlašování ZDE – Mírně pokročilí P1/P2 | PÁ | 18:30 | 90min | František Hozlinger

 

COMBAT TŘÍDA
6.10. 2017 – 2.2. 2018 1xtýdně
Přihlašování ZDE – Combat třída | 17:30 | 60min | PÁ | František Hozlinger

 

TŘÍDA PRO JUNIORY 15 – 17 let
26.9. 2017 – 1.2. 2018
Přihlašování ZDE – Třída pro juniory | 16:30 | ÚT + ČT | 60min | František Hozlinger / Jan Kobliha

 

 

Tělocvična Vinohrady

ZŠ Slovenská
Slovenská 1726/27
120 00, Praha 2
Praha-Vinohrady

Změna adresy z důvodu rekonstrukce tělocvičny
Tělocvična Opatovická
Opatovická 18
110 00 Praha 1

 

ZAČÁTEČNÍCI
26.9.2017-1.2.2018
Přihlašování ZDE – Začátečníci P0/P1 | ÚT + ČT | 20:30 | 90min | Michal Vrátný

 

POKROČILÍ
25.9. 2017 – 31.1. 2018
Přihlašování ZDE – Středně pokročilí P2/P3 | PO + ST | 17:30 | 90min | Ondřej Moravec
Přihlašování ZDE – Pokročilí P4/P5 | PO + ST | 19:00 | 90min | Ondřej Moravec
Přihlašování ZDE – Středně pokročilí P3/P4 | PO + ST | 20:30 | 90min | Ondřej Moravec

26.9.2017-1.2.2018
Přihlašování ZDE – Pokročilí G | ÚT + ČT | 19:00 | 90min | Michal Otipka / Jakub Dražan

 

 

 

Vyšší policejní škola MV

Pod Táborem 102/5
190 00, Praha, Hrdlořezy

 

TŘÍDA PRO POLICII A OZBROJENNÉ SLOŽKY
Třída pro policii a ozbrojenné složky | 15:30 – 17:00 | ČT | Michal Otipka
Přihlašování přes mail info@kravmaga.cz

 

 

Tělocvična Smíchov

SPŠ Presslova
Preslova 72/25
150 00 Praha 5, Praha-Smíchov

 

ZAČÁTEČNÍCI
25.9. 2017 – 31.1. 2018
Přihlašování ZDE – Začátečníci P0/P1 | PO + ST | 17:30 | 90min | Petr Poláček

26.9. 2017 – 1.2. 2018
Přihlašování ZDE – Začátečníci P0/P1 | ÚT + ČT | 17:30 | 90min |
Přihlašování ZDE – Začátečníci P0/P1 | ÚT + ČT | 20:30 | 90min |

 

POKROČILÍ
25.9. 2017 – 31.1. 2018
Přihlašování ZDE – Pokročilí G | PO + ST | 19:00 | 90min | Jakub Dražan
Přihlašování ZDE – Mírně pokročilí P1/P2 | PO + ST | 20:30 | 90min | Petr Poláček

26.9. 2017 – 1.2. 2018
Přihlašování ZDE – Středně pokročilí P2/P3 | ÚT + ČT | 19:00 | 90min |

 

TŘÍDY PRO DĚTI
26.9. 2017 – 30.1. 2018
Přihlašování ZDE – Třída pro děti 6 – 9 let | ÚT | 16:00 (45min) | Michal Široký
Přihlašování ZDE – Třída pro děti 10 – 12 let | ÚT | 16:45 (45min) | Michal Široký

 

 

Tělocvična Žižkov

OA Kubelíkova
Kubelíkova 1221/37
130 00, Praha 3, Žižkov

Změna adresy z důvodu rekonstrukce tělocvičny
Lupáčova 1200/3
130 00, Praha 3

 

ZAČÁTEČNÍCI
25.9.2017-31.1.2018
Přihlašování ZDE – Začátečníci P0/P1 | PO + ST | 18:00 | 90min | PO( 17:30 – 19:00) + ST(17:00 – 18:30) | František Holzinger

 

POKROČILÍ
25.9.2017-31.1.2018
Přihlašování ZDE – Pokročilí P4/P5 | PO + ST | 19:30 | 90min | PO(19:00 – 20:00(60min)) + ST(18:30 – 20:00) | František Holzinger

 

 

Tělocvična Chodov

ZŠ Campanus
Jírovcovo náměstí 1782/1
148 00, Praha – Chodov

 

POKROČILÍ
26.9.2017-1.2.2018
Přihlašování ZDE – Středně pokročilí P2/P3 | ÚT + ČT | 20:00 | 90min | Přemysl Kluge

 

TŘÍDY PRO DĚTI
5.10.2017-1.2.2018
Přihlašování ZDE – Třída pro děti 8 – 10 let | ČT | 15:30 | 60min | Michal Široký

 

 

Tělocvična Chodov Jedenáctka

Sportovní areál Jedenáctka
Mírového hnutí 2385/3
Praha 11 – Chodov

 

ZAČÁTEČNÍCI
25.9.2017-31.1.2018
Přihlašování ZDE – Začátečníci P0/P1 | PO+ST | PO 20:00 + ST 20:30 | 90min | Tomáš Kadlec

 

 

Tělocvična Holešovice

Dělnická 51, 49a
MMA self defence gym
170 00, Praha 7

 

ZAČÁTEČNÍCI
26.9.2017-1.2.2018
Přihlašování ZDE – Začátečníci P0/P1 | ÚT+ČT | 18:00 (90mnin) | Hugo Kysilka

 

POKROČILÍ
26.9.2017-1.2.2018
Přihlašování ZDE – Středně pokročilí P2/P3 | ÚT+ČT 19:30 |

 

DĚTI
3.10.2017-1.2.2018
Přihlašování ZDE – Děti 8-10let | ÚT 17:00 | 60min | Zuzana Rybářová

5.10.2017-30.1.2018
Přihlašování ZDE – Děti 10-12let | ČT 17:00 | 60min | Zuzana Rybářová

 

 

Tělocvična Karlín

Křižíkova 85
Karlín, Praha 8

 

TŘÍDA PRO ŽENY
27.9.2017-31.1.2018
Přihlašování ZDE – Třída pro ženy začátečnice | ST | 19:15 | 120min | Široký (1x týdně)

 

TŘÍDY PRO DĚTI
27.9.2017-31.1.2018
Přihlašování ZDE – Třída pro děti 9 – 11 let | ST | 16:30 | 60min | Petr Kaygorodov
Přihlašování ZDE – Třída pro děti pokročilí 10 – 12 let | ST | 17:15 | 60min | Petr Kaygorodov
Přihlašování ZDE – Třída pro děti 12 – 14 let | ST | 18:15 | 60min | Petr Kaygorodov

 

 

Tělocvična Ládví

ZŠ Chabařovická
Chabařovická 4/1125
Praha – Kobylisy

 

ZAČÁTEČNÍCI
26.9.2017-1.2.2018
Přihlašování ZDE – Začátečníci P0/P1 | ÚT + ČT | 18:00 | 90min | Jan Horák

 

POKROČILÍ
26.9.2017-1.2.2018
Přihlašování ZDE – Pokročilí P4/P5 | ÚT + ČT | 19:30 | 90min | Jan Horák

 

TŘÍDY PRO DĚTI
26.9.2017-30.1.2018
Přihlašování ZDE – Třída pro děti 8 – 10 let | ÚT | 16:00 | 60min | Jan Horák
Přihlašování ZDE – Třída pro děti pokročilí 11 – 13 let | ÚT | 17:00 | 60min | Jan Horák

5.10.2017-1.2.2018
Přihlašování ZDE – Třída pro děti 11 – 13 let | ČT | 17:00 | 60min | Jan Horák

 

 

Tělocvična Podolí

ZŠ Jeremenkova
Jeremenkova 1003
147 00, Praha 4

 

ZAČÁTEČNÍCI
25.9.2017-31.1.2018
Přihlašování ZDE – Začátečníci P0/P1 | PO + ST | 20:00 | 90min | David Hodyc

 

 

Tělocvična Modřany

ZŠ a MŠ K dolům
U Domu služeb 29/2
143 00 Praha 4 – Modřany

 

POKROČILÍ
25.9.2017-31.1.2018
Přihlašování ZDE – Středně pokročilí P2/P3 | PO + ST | 18:00 | 90min | David Hodyc

 

TŘÍDA PRO DĚTI
27.9.2017-31.1.2018
Přihlašování ZDE – Třída pro děti 10 – 12 let | ST | 17:00 | 60min | David Hodyc

 

 

Tělocvična Dejvice

FTVS
José Martího 269/31
Praha 6, Veleslavín

 

ZAČÁTEČNÍCI
25.9.2017-31.1.2018
Přihlašování ZDE – Začátečníci P0/P1 | PO + ST | 18:00 | 90 min | Přemek Marek

 

POKROČILÍ
25.9.2017-31.1.2018
Přihlašování ZDE – Mírně pokročilí P1/P2 | PO + ST | 19:30 | 90 min | Přemek Marek

 

 

Tělocvična Luka

Tiger Gym Luka
Mukařovského 1985/5
Praha 13

 

ZAČÁTEČNÍCI
25.9.2017-31.1.2018
Přihlašování ZDE – Začátečníci P0/P1 | PO + ST | 18:00 | 90min | Jan Kodeš
Přihlašování ZDE – Začátečníci P0/P1 | PO + ST | 19:30 | 90min | Jan Kodeš

 

DĚTI
25.9.2017-29.1.2018
Přihlašování ZDE – Třída pro děti 8 – 10 let | PO | 17:00 | 60min | Jan Kodeš

27.9.2017-31.1.2018
Přihlašování ZDE – Třída pro děti 10-12 let | ST | 17:00 | 60min | Jan Kodeš

Tělocvična Vršovice

Sportcentrum 10
Kodaňská 61B/45
10100, Praha 10 – Vršovice

 

DĚTI
25.9.2017-29.1.2018
Přihlašování ZDE – Třída pro děti 11 – 14 let | PO | 16:30 | 60min |

27.9.2017-31.1.2018
Přihlašování ZDE – Třída pro děti 6 – 8 let | ST | 15:30 | 45min |

 

 

Tělocvična Londýnská

ZŠ Londýnská
Londýnská 34
Praha 2

 

ZAČÁTEČNÍCI
25.9.2017-31.1.2018
Přihlašování ZDE – Začátečníci P0/P1 | PO 18:30 (75min) + ST 18:30 (105min) | Votava

 

DĚTI
25.9.2017-29.1.2018
Přihlašování ZDE – Třída pro děti 9– 11 let | PO | 17:30 | 60min |Sokol

5.10.2017-1.2.2018
Přihlašování ZDE – Třída pro děti 8-10 let | ČT | 16:30 | 60min | Tomoko
Přihlašování ZDE – Třída pro děti 11-14 let | ČT | 17:30 | 60min | Petr Poláček

 

 

KONTAKT
EMAIL: jarka@kravmaga.cz
TEL: +420607176693
WEB: www.kravmaga.cz, www.kravmagapraha.cz
FB: www.facebook.com/KravMagaPraha
www.facebook.com/KravMagaCZ
www.facebook.com/KravMagaKids

 

 

 

BRNO

 

Tělocvična Friends Fitness

Arbesova 12
Brno – Lešná

 
ZAČÁTEČNÍCI
Začátečníci | PO+ST | 19:00 | 60min | Vlastimil Pitrocha

 
POKROČILÍ
Mírně pokročilí | PO+ST | 20:00 |60min | Vlastimil Pitrocha

 
DĚTI
Děti | ÚT + ČT | 16:00 | 60min | Vlastimil Pitrocha

 

 

Tělocvična Líšeň Kotlanka

Kulturní centrum Líšeň Kotlanka
Kotlanova 7, Brno

 

ZAČÁTEČNÍCI
Začátečníci | ÚT+ČT | 19:00 | 90min | Vlastimil Pitrocha

 

POKROČILÍ
Pokročilí | ÚT+ČT | 20:30 | 90min | Vlastimil Pitrocha

 

 

Tělocvična Iron Gym

Řezáčova 5,
Brno-Komín

 

ZAČÁTEČNÍCI
Začátečníci | PO+ST | 17:00 | 60min | Vlastimil Pitrocha

 

POKROČILÍ
Mírně pokročilí | PO+ST | 17:00 | 60min | Vlastimil Pitrocha

 

 

Tělocvična Gym&Joy

Špitálka 37,
Brno-střed

 

ZAČÁTEČNÍCI
Nábor 26.9.2017
Začátečníci | ÚT+ČT | 19:00 | 90min | Filip Slunský

 

POKROČILÍ
Nábor 25.9.2017
Mírně pokročilí | PO+ST | 19:00 | 90min | Filip Slunský
pokročilí | PO+ST | 20:30 | 90min | Filip Slunský
Nábor 26.9.2017
Mírně pokročilí | ÚT+ČT | 20:30 | 90min | Filip Slunský

 

DĚTI
Nábor 1.10.2017
Děti | NE | 17:00 | 60min | Filip Slunský

 

Tělocvična No Feet

Taneční studio No Feet
Jeneweinova 566/37
617 00 Brno-jih-Komárov

 

ZAČÁTEČNÍCI
PŘIHLAŠOVÁNÍ ZDE – Začátečníci | ÚT+ČT | 18:30 | 90min | Milan Horváth

KONTAKT
EMAIL: vlastimil.pitrocha@kravmaga.cz, filip.slunsky@kravmaga.cz
TEL: Vlastimil Pitrocha 603 906 819, Filip Slunský 773 883 322, Milan Horváth 734 480 568
WEB: www.kravmaga.cz
FB: www.facebook.com/KravMagaBrno

 

 

 

KLADNO

SKS Arena Kladno

U Výtopny 2341
Kladno

 

ZAČÁTEČNÍCI
29. 9. 2017 – nábor
Začátečníci | 18:00 | 60min | Tomáš Martinovský
Pro přihlášení nás kontaktujte přes email nebo telefon

 

DĚTI
12. 9. 2017 – nábor
Děti | PO+ST | 16:00 | Tomáš Martinovský
Pro přihlášení nás kontaktujte přes email nebo telefon

 

 

 

KONTAKT
EMAIL: martinovsky.tomas@seznam.cz,
TEL: +420733415596
WEB: www.kravmaga.cz
FB: www.facebook.com/kravmagasksarena

 

 

 

PLZEŇ

Boxing club star

Poříční 215/6
Plzeň – Slovany

ZAČÁTEČNÍCI
2.10.2017 – 27.6.2018
PŘIHLAŠOVÁNÍ ZDE – Začátečníci | PO(20:00) + ST(18:00) | 90min | Josef Koutník

POKROČILÍ
2.10.2017 – 27.6.2018
PŘIHLAŠOVÁNÍ ZDE – Pokročilí | PO(20:00) + ST(19:30) | 90min | Ondřej Koštuřík, Josef Koutník

 

 

 

KONTAKT
EMAIL: ondrej.kosturik@kravmaga.cz
TEL: +420 777 995 633
WEB: www.kravmaga.cz
FB: www.facebook.com/IKMFKRAVMAGAPLZEN

 

 

 

ŘÍČANY

 

 

ZŠ Bezručova

ZŠ Bezručova
Bezručova 94
Říčany

 
ZAČÁTEČNÍCI
2.10.2017 – 27.6.2018
PŘIHLAŠOVÁNÍ ZDE – Začátečníci | PO+ST | 18:00 | 90min | Pavel Martínek

 
 

ZŠ U Říčanského lesa

ZŠ U Říčanského lesa
Školní 2400
Říčany

 
POKROČILÍ
2.10.2017 – 27.6.2018
PŘUHLAŠOVÁNÍ ZDE – Pokročilí | pondělí+středa | 20:00 | 90min | Ondřej Koštuřík

 

Jesličky a Mateřská škola Landie

Orlická 2188/2
Říčany

 
DĚTI
4.10. 2017 – 27.6. 2017
Přihlašování ZDE – Děti 7-9let | ST 16:00 | 45min | Pavel Martínek
Přihlašování ZDE – Děti 10-13let | ST 16:45 | 45min | Pavel Martínek

 
 
 
KONTAKT
EMAIL: ondrej.kosturik@kravmaga.cz, pavel.martinek@kravmaga.cz
TEL: Ondřej Koštuřík – 777 995 633
WEB: www.kravmaga.cz
FB: www.facebook.com/KravMagaRicany

 

 

 

MĚLNÍK

 

 

Tělocvična ZŠ Jaroslava Seiferta

Základní škola Mělník
Jaroslava Seiferta 148
276 01, Mělník

 

Pro přihlášení do kurzu kontaktuje instruktora.

 

ZAČÁTEČNÍCI

 

 

Tělocvičná jednota Sokol na Mělníku
TJ Sokol Mělník
Tyršova 95
276 01 Mělník

 

Pro přihlášení do kurzu kontaktuje instruktora.

 

TŘÍDY PRO DĚTI

 

 

 

KONTAKT
EMAIL : filip.timbaris@kravmaga.cz
TEL : 722 964 792
WEB: www.kravmaga.cz
FB: www.facebook.com/KravMagaMělník

 

 

 

ROUDNICE NAD LABEM

 

 

Tělocvična gymnázia

Malá/velká tělocvična gymnazia Roudnice Nad Labem
Roudnice nad Labem
Havlíčkova 175

 

 
ZAČÁTEČNÍCI (velká tělocvična)
Nábor 25.9. a 27.9.2017
PŘIHLAŠOVÁNÍ ZDE – Začátečníci P0/P1 | PO+ST | PO(20:00)+ST(20:00) | 90min | Michal Doležal

 

 
POKROČILÍ (velká tělocvična)
4.9.2017 –
Pokročilí | PO+ST | 18:30 | 90min | Michal Doležal
PŘIHLAŠOVÁNÍ ZDE – Středně pokročilí | PO+ST | 20:00 | 90min | Michal Doležal
5.9.2017 –
PŘIHLAŠOVÁNÍ ZDE – Pokročilí | ÚT+ČT | ÚT(20:00)+ČT(18:00) | 90min | Michal Doležal

 

 
DĚTI (malá tělocvična)
18.9.2017
PŘIHLAŠOVÁNÍ ZDE – Děti 6-10 let | PO | 17:45 | 45min
20.9.2017
PŘIHLAŠOVÁNÍ ZDE – Děti 11-14 let | PO | 17:45 | 45min

 

Tělocvična A-fitness

Hornická 1570
Roudnice nad Labem

 

Pro přihlášení do kurzu kontaktuje instruktora.

 

Třída pro ženy(3 měs. kurz)

KONTAKT
EMAIL : michal.dolezal@kravmaga.cz
TEL : 602 745 310
WEB: www.kravmaga.cz
FB: http://www.facebook.com/Krav-maga-Roudnice-nad-Labemcz

 

 

 

KRALUPY NAD VLTAVOU

 

 

Tělocvična Kralupy

Náměstí Jaroslava Seiferta 698
Prostory taneční skupiny Naděje

 

Pro přihlášení do kurzu kontaktuje instruktora.

 

ZAČÁTEČNÍCI

 

POKROČILÍ

 

 

Tělocvična Odolena Voda

Dolní náměstí

 

Pro přihlášení do kurzu kontaktuje instruktora.

 

ZAČÁTEČNÍCI

 

 

 

KONTAKT
EMAIL : josef.sedivy@kravmaga.cz
TEL : 739 610 572
WEB: www.kravmaga.cz
FB: www.facebook.com

 

 

 

NERATOVICE

 

 

Tělocvična gymnázia Františka Palackého

Masarykova 450
277 11, Neratovice

 

Pro přihlášení do kurzu kontaktuje instruktora.

 

 

Tělocvična základní školy Ing. M. Plesingera-Božinova

Školní 900
277 11, Neratovice

 

Pro přihlášení do kurzu kontaktuje instruktora.

 

POKROČILÍ

 

 

 

KONTAKT
EMAIL : filip.timbaris@kravmaga.cz
TEL : 722 964 792
WEB: www.kravmaga.cz
FB: www.facebook.com

 

 

 

OSTRAVA

 

 

Tělocvična Ippongym

Novinářská 1113/3
709 00 Ostrava 9

 

ZAČÁTEČNÍCI

 

POKROČILÍ
Pokročilí | ÚT+ČT | 20:00 | Aleš Plaček (Pro přihlášení do kurzu kontaktuje instruktora.)

 

BOJOVÉ KOMBINACE + KRUHÁČ
Všechny skupiny | ST | 20:00 – Aleš Plaček (Pro přihlášení do kurzu kontaktuje instruktora.)

 

 

 

KONTAKT
EMAIL: ales.placek@kravmaga.cz
TEL: +420 728 530 258
WEB: www.kravmaga.cz
FB: www.facebook.com/KravMagaIKMFOstrava

 

 

 

BLANSKO

 

 

Tělocvična ZŠ Tomáše Garrigua Masaryka

Rodkovského 822/2
678 01, Blansko

 

Pro přihlášení do kurzu kontaktuje instruktora.

 

ZAČÁTEČNÍCI

 

 

 

KONTAKT
EMAIL:vlastimil.pitrocha@kravmaga.cz
TEL: Vlastimil Pitrocha 603 906 819
WEB: www.kravmaga.cz
FB: www.facebook.com/KravMagaBlansko

 

 

 

KUŘIM

 

 

Sklep Gym

Křížkovského 48
Kuřim

 

Pro přihlášení do kurzu kontaktuje instruktora.

 

POKROČILÍ
Mírně pokročilí | 18:00 (120min) | PÁ | Filip Slunský

 

 

 

KONTAKT
EMAIL:filip.slunsky@kravmaga.cz
TEL: 773 883 322
WEB: www.kravmaga.cz
FB: www.facebook.com/KravMagaBlansko

 

 

 

BEROUN

 

 

TJ Lokomotiva Beroun

Tyršova 85
266 80 Beroun

 

Pro přihlášení do kurzu kontaktuje instruktora.

 

POKROČILÍ

 

DĚTI

 

FULL CONTACT
KM Full contact | PÁ | 20:00 | 60min | Jan Kolář

 

 

 

KONTAKT
EMAIL: jan.kolar@kravmaga.cz
TEL: +420 736 724 786
WEB: www.kravmaga.cz, www.kravmagapraha.cz
FB: www.facebook.com/KravMagaPraha
www.facebook.com/KravMagaCZ
www.facebook.com/KravMagaKids

 

 

 

JIHLAVA

 

 

Tělocvična KM Jihlava

Kosmákova 21
Jihlava
(2. patro nad Hudy sportem)

 

ZAČÁTEČNÍCI
12. 9. 2017 – 30. 1. 2018
Přihlašování ZDE – Začátečníci P1 | PO+ST | 16:30 | Tibor Tomášek

 

 

 

KONTAKT
EMAIL: tibor.tomasek@centrum.cz
TEL: +420 603 402 290
WEB: www.kravmaga.cz
FB: www.facebook.com/KravMagaJihlava

 

 

 

OLOMOUC

 

 

Tělocvična SŠ logistiky a chemie

U Hradiska 29
779 00 Olomouc

 

Pro přihlášení do kurzu kontaktuje instruktora.

 

ZAČÁTEČNÍCI
19. 9. 2017 – 30. 1. 2018
PŘIHLAŠOVÁNÍ ZDE – Začátečníci P0/P1 | ÚT+ČT | 17:30 | 90 min | Tomáš Zitta

 

 

 

KONTAKT
EMAIL: tomas.zitta@kravmaga.cz
TEL: +420 730 180 966
WEB: kravmaga.cz
FB: facebook.com/KMOlomouc

 

 

 

HAVLÍČKŮV BROD

 

 

Tělocvična ZŠ Wolkerova

Wolkerova 2941
Havlíčkův Brod

 

POKROČILÍ
4. 9. 2017 – 31. 1. 2018
Pokročilí P2/P3 | 19:30 | PO+ST | Tibor Tomášek

 

 

Tělocvična Havlíčkova Gymnázia

Štáflova 2063
Havlíčkův Brod

 

ZAČÁTEČNÍCI
11. 9. 2017 – 31. 1. 2018
Přihlašování ZDE – Začátečníci P1 | 17:30 | PO+ST | Tibor Tomášek

 

 

 

KONTAKT
EMAIL: tibor.tomasek@kravmaga.cz
TEL: +420 603 402 290
WEB: www.kravmaga.cz
FB: www.facebook.com/KravMagaHavlickuvBrod

 

 

 

Zlín

 

 

Tělocvična Praktická

Zálkadní škola Praktická
Mostní 2397
760 05 Zlín

 

Pro přihlášení do kurzu kontaktuje instruktora.

 

ZAČÁTEČNÍCI

 

 

 

KONTAKT
EMAIL: jiri.nadvornik@kravmaga.cz
TEL: +420 775 204 180
WEB: www.kravmaga.cz
FB: https://www.facebook.com/KravMagaZlin

 

 

 

ŠUMPERK

 

 

Tělocvična ZŠ Šumperk

Základní škola Šumperk
Šumavská 21, 787 01 – Šumperk
ZAČÁTEČNÍCI

 

 

 

KONTAKT
EMAIL: michal.novotny@kravmaga.cz
TEL: +420774061579
WEB: www.kravmaga.cz
FB: www.facebook.com/KravMagaCZ

 

 

 

MLADÁ BOLESLAV

 

 

Tělocvična ZŠ Komenského

1. Základní škola
Komenského naměstí 76
293 01 Mladá Boleslav

 

Pro přihlášení do kurzu kontaktuje instruktora.

 

 

 

KONTAKT
EMAIL : michal.dolezal@kravmaga.cz
TEL : 602 745 310
WEB: www.kravmaga.cz
FB: www.facebook.com/KravMagaMladaBoleslavIKMF

 

 

 

BRANDÝS NAD LABEM

 

 

Tělocvična Free Time Academy

Free Time Academy z.s.
Masarykovo nám. 1766
250 01 Brandýs n. L.

 

Pro přihlášení do kurzu kontaktuje instruktora.

 

ZAČÁTEČNÍCI
12.9.2017 – 11.1.2018 (Nábory proběhnou 5. a 7.9.2017 od 19.00 – 20.30 hod)
Začátečníci P0/P1 | ÚT+ČT | 19:00 | David Kudrna

 

MÍRNĚ POKROČILÍ
4.9.2017 – 31.1.2018
Mírně pokročilí I. P1/P2 | PO+ST | 19:00 | David Kudrna
Mírně pokročilí II. P1/P2 | PO+ST | 20:30 | David Kudrna

 

POKROČILÍ
5.9.2017 – 31.1.2018
Pokročilí P2/P3 | ÚT+ČT | 20:30 | David Kudrna

 

DĚTI
5. 9.2017 – 26.1.2018
Třída pro děti 10 – 14 let | ÚT | 18:00  |  David Kudrna

 

 

 

KONTAKT
EMAIL : david.kudrna@kravmaga.cz
TEL : 724 755 737
WEB: www.kravmaga.cz
FB: www.facebook.com/KravMagaBrandysNadLabem

 

 

 

TACHOV

 

 

Sportovní hala

Pobřežní 1656
347 01 Tachov

 

Pro přihlášení do kurzu kontaktuje instruktora.

 

POKROČILÍ

 

 

 

KONTAKT
EMAIL : tomas.vacek@kravmaga.cz
TEL : 723 155 689
WEB: www.kravmaga.cz
FB: www.facebook.com

 

 

 

BENEŠOV

 

 

Tělocvična Sport a relax club

Na Karlově 80
256 01, Benešov

 

ZAČÁTEČNÍCI
20.9.2017 – 29.1.2018
Přihlašování ZDE – Začátečníci P0/P1/P2 | PO+ST | 18:30 | 90 min | Martin Jirásek

 

POKROČILÍ
25.9.2017 – 29.1.2018
Přihlašování ZDE – Mírně pokročilí P2/P3 | PO+ST | 20:00 | 90 min | Martin Jirásek

 

 

 

KONTAKT
EMAIL: martin.jirasek@kravmaga.cz
TEL: +420 602 578 070
WEB: www.kravmaga.cz
FB: www.facebook.com/KravMagaBenesov

 

DOMAŽLICE

 

 

Tělocvična ZŠ Msgre. B. Staška

Msgre. B. Staška 232
Domažlice

 

ZAČÁTEČNÍCI
21.9.2017 – 30.1.2018
Přihlašování ZDE – Začátečníci P0/P1 | ÚT+ČT | 20:00 | 90 min | Václav Buršík

 

KONTAKT
EMAIL: vaclav.bursik@kravmaga.cz
TEL: +420 725 043 636
WEB: www.kravmaga.cz
FB: www.facebook.com/KravMagaDomazlice

 

 

PŘÍBRAM

 

 

Tělocvična ZŠ Žežická

Žežická 193,
261 01, Příbram – Příbram VII

 

Pro přihlášení do kurzu kontaktuje instruktora.

 

ZAČÁTEČNÍCI

 

 

 

KONTAKT
EMAIL: michal.vasky@kravmaga.cz
TEL: +420604200954
WEB: www.kravmaga.cz, www.kravmagapraha.cz
FB: www.facebook.com/KravMagaPraha
www.facebook.com/KravMagaCZ
www.facebook.com/KravMagaKids

 

 

 

JINICE

 

 

Tělocvična sokolovna Jinice

Slavíkova 10,
262 23, Jinice

 

Pro přihlášení do kurzu kontaktuje instruktora.

 

ZAČÁTEČNÍCI

 

 

 

KONTAKT
EMAIL: jarka@kravmaga.cz
TEL: +420607176693
WEB: www.kravmaga.cz, www.kravmagapraha.cz
FB: www.facebook.com/KravMagaPraha
www.facebook.com/KravMagaCZ
www.facebook.com/KravMagaKids

 

 

 

ÚSTÍ NAD LABEM

 

 

Tělocvična Základní a Mateřská škola Nová

Základní a Mateřská škola Nová
Nová 1432/5
400 03 Ústí nad Labem-Střekov

 

Pro přihlášení do kurzu kontaktuje instruktora.

 

ZAČÁTEČNÍCI

 

POKROČILÍ

 

 

 

KONTAKT
EMAIL: jakub.drozd@kravmaga.cz
TEL: +420 724 059 670
WEB: www.kravmaga.cz
FB: www.facebook.com/KravMagaUsti.n.L

 

 

 

ČESKÉ BUDĚJOVICE

 

 

TJ ČOS Sokol Kamenný Újezd

Náměstí 138
373 81 Kamenný Újezd

 

Pro přihlášení do kurzu kontaktuje instruktora.

 
 
 
KONTAKT
EMAIL: martin.gajdos@kravmaga.cz
TEL: +420 776 872 363
WEB: kravmaga.cz
FB: facebook.com/KravMagaCeskeBudejovice