Nové začátečnické třídy Krav Maga 2015 v Praze!

 

PRAHA

Vinohrady | Smíchov | Žižkov | Holešovice | Karlín | Národní Třída | Chodov | Ládví | Vršovice | Černý most | Podolí


Tělocvična Vinohrady

ZŠ Slovenská
Slovenská 1726/27
120 00 Praha 2
Praha-Vinohrady
ZAČÁTEČNÍCI
2. 2. 2015 – 29. 2. 2015
Začátečníci P0/P1 | 20:30 | PO+ST | Robert Németh
Odkaz k přihlášení – http://is.kravmaga.cz/training-group/312


Tělocvična Smíchov

SPŠ Presslova
Preslova 72/25
150 00 Praha 5, Praha-Smíchov
ZAČÁTEČNÍCI
3. 2. 2014 – 30. 6. 2015
Začátečníci P0/P1 | 17:30 | ÚT+ČT | Jiří Sehnal
Odkaz k přihlášení – http://is.kravmaga.cz/training-group/316

Tělocvična Karlín

Křižíkova 85
Karlín, Praha 8
TŘÍDA PRO ŽENY
2. 2. 2014 – 29. 6. 2015
Začátečnice P0/P1 | 19:15 | PO+ST | Lucie Koštířová
Odkaz k přihlášení – http://is.kravmaga.cz/training-group/317

 


Tělocvična Národní

Opatovická 18
Praha 1, Nové Město, 110 00
ZAČÁTEČNÍCI
6. 2. 2014 – 26. 6. 2015
Začátečníci P0/P1 | 18:30 | PÁ | František Hozlinger
Odkaz k přihlášení – http://is.kravmaga.cz/training-group/319

 

3. 2. 2014 – 30. 6. 2015
Začátečníci P0/P1 | 12:30 | ÚT+ČT | František Hozlinger
Odkaz k přihlášení – http://is.kravmaga.cz/training-group/320

 

2. 2. 2014 – 29. 6. 2015
Začátečníci P0/P1 | 7:00 | PO+STŘ | Ondřej Moravec
Odkaz k přihlášení – http://is.kravmaga.cz/training-group/321

 

3. 2. 2014 – 29. 6. 2015
Začátečníci P0/P1 | 17:30 | ÚT+ČT | Jan Kobliha
Odkaz k přihlášení – http://is.kravmaga.cz/training-group/326

 

 

 


Tělocvična Žižkov

OA Kubelíkova
Kubelíkova 1221/37
130 00 Praha 3
Žižkov
ZAČÁTEČNÍCI
2. 2. 2015 – 29. 6. 2015

Začátečníci P0/P1 | 17:30 | PO+ST | Jiří Sehnal
Odkaz k přihlášení – http://is.kravmaga.cz/training-group/323

 

Začátečníci P0/P1 | 19:00 | PO+ST | Jiří Sehnal
Odkaz k přihlášení – http://is.kravmaga.cz/training-group/324

 

Začátečníci P0/P1 | 20:30 | PO+ST | Jiří Sehnal
Odkaz k přihlášení – http://is.kravmaga.cz/training-group/325

 


Tělocvična Holešovice

ZŠ Letohradská
ZŠ Tusarova
170 00, Praha 7 – Holešovice
ZAČÁTEČNÍCI
3. 2. 2014 – 30. 6. 2015

Začátečníci P0/P1 | 17:30 | ÚT+ČT | Ondřej Malčík
Odkaz k přihlášení –

 

 

Tělocvična Chodov

ZŠ Campanus
Jírovcovo náměstí 1782/1
148 00, Praha – Chodov

 

 


Tělocvična Ládví

ZŠ Chabařovická
Chabařovická 4/1125
Praha 8, Kobylisy, 182 00
ZAČÁTEČNÍCI
3. 2. 2014 – 30. 6. 2015
Začátečníci P0/P1 | 20:00 | ÚT+ČT | Jan Horák
Odkaz k přihlášení – http://is.kravmaga.cz/training-group/327


 

Tělocvična Vršovice

Sportcentrum 10
Kodaňská 61B/45
10100, Praha 10 – Vršovice

 

 

Tělocvična Podolí

ZŠ Jeremenkova
Jeremenkova 1003
Praha 4 147 00 Modrařny

 

ZAČÁTEČNÍCI
2. 2. 2015 – 29. 6. 2015
Začátečníci P0/P1 | 20:00 | PO+STŘ | David Hodyc
Odkaz k přihlášení – http://is.kravmaga.cz/training-group/328

TŘÍDA PRO ŽENY 1xTÝDNĚ
3. 2. 2014 – 23. 6. 2015
Začátečnice P0/P1 | 20:30 | ÚT | Kristýna Klepsová
Odkaz k přihlášení –

INFORMACE BUDOU PRŮBĚŽNĚ AKTUALIZOVÁNY A DOPLŇOVÁNY 

KONTAKT
EMAIL: info@kravmaga.cz
TEL: +420739544783
WEB: www.kravmaga.cz, www.kravmagapraha.cz
FB: www.facebook.com/KravMagaPraha
www.facebook.com/KravMagaCZ
www.facebook.com/KravMagaKids