KRAV MAGA SEMINÁŘ STRAVOVÁNÍ A VÝŽIVA

Cvičíš, abys byl lepší bojovník? Dřeš, abys zhubnul, zpevnil a vyrýsoval pekáč? Nabral svalovou hmotu? Nebo jen chceš žít zdravě a co nejdéle?
Pak asi tušíš, že strava je minimálně stejně důležitá jako samotné cvičení. A právě to, co jíš, kdy jíš a v jakém množství dokáže snahy o zhubnutí (nebo nabrání) skvěle podpořit …a nebo totálně zhatit.
Dnes, kdy existuje ohromné množství informací o dietách, hubnutí a zdravé stravě na nejrůznějších webech, v knihách, v lifestyleových časopisech, mobilních aplikacích … a mnoho různých přístupů a cest od Keto diet, Paleo stravy, až po sacharidové vlny, tak je ještě těžší vybrat to, co bude nejvhodnější právě pro Tebe.
Co si ale budeme povídat, držet dietu není žádná sranda. Vážení jídla, počítání kalorií, čas strávený nakupováním, zdlouhavé přípravy … a pak to nádobí!  Všechny tyhle překážky pak způsobují to, že je fakt těžký diety dodržovat a přilnout k nim.
My tu přicházíme s řešením všech těchto ALE, abys už opravdu neměl žádnou výmluvu. Nabízíme Ti jedinečnou šanci zúčastnit se přednášky o stravě a zdravé životosprávě. Je jedno jestli chceš shodit přebytečný faldíky, a nebo naopak nabrat svalovou hmotu, prostor bude věnovaný oběma problémům.
Pozvali jsme odborníka na tuto oblast – paní Bělkovou z mojekrabičky.cz., která nejen, že představí základní principy zdravého a vyváženého stravování a zodpoví Tvoje dotazy, ale přinese i vzorky na ochutnávku, takže se sám budeš moc přesvědčit, že zdravé nemusí být nudné (hnusné? …).
Kromě hromady informací a plného žaludku si také budete moci odnést speciální slevu na stravování od mojekrabičky.cz speciálně pro členy IKMF
Přidáš-li k pravidelným tréninkům krav magy i tyhle poznatky o stravě, zaručujeme Ti, že za 3 měsíce na sobě poznáš zázrak, kterýho si všimne i okolí. A to neříkáme jen tak! Známe spoustu vrcholovejch sportovců, kteří bez těchto krabiček už nedaj ani ránu…ale chtěli jsme si to vyzkoušet na vlastní kůži, a tak jsme krabičky otestovali i na sobě. A jelikož ty výsledky opravdu stály za to, chceme se o možnost totálně změnit postavu a život podělit i s Tebou!
Akce je zdarma pro studenty IKMF CZ.

 
 
DATUM A ČAS:
17. 2. 2018
14:00 – 17:00

 
 
MÍSTO A ADRESA:
Praha
Tělocvična Národní, 3. patro
Opatovická 18, Praha 1

 
 
PŘIHLAŠOVÁNÍ: Krav Maga seminář Stravování

 
 
CENA A PLATBA:
ZDARMA pro členy IKMF