Vinohrady | Smíchov | Žižkov | Holešovice | Karlín | Národní Třída | Chodov | Chodov Jedenáctka | Vršovice | Podolí | Ládví | Modřany | Dejvice | Vyšší policejní škola MV
Zimní semestr 2016/2017 od 26.9.2016-3.2.2017
Opatovická 18
Praha 1, Nové Město, 110 00
ZAČÁTEČNÍCI
26.9.2016- 1.2.2017
Přihlašování ZDE – Začátečníci P0/P1 | PO + ST | 08:00 (60min) | Jan Kobliha
Přihlašování ZDE – Začátečníci P0/P1 | PO + ST | 12:30 (90min) | Jan Kobliha
Přihlašování ZDE – Začátečníci P0/P1 | PO + ST | 20:30 (90min) | Jan Balvín
27.9.2016- 2.2.2017
Přihlašování ZDE – Začátečníci P0/P1 | ÚT + ČT | 20:30 (90min) | Jan Kobliha
Přihlašování ZDE – Začátečníci/mírně pokročilí P0/P1/P2 | ÚT + ČT | 12:30 (90min) | František Hozlinger
Přihlašování ZDE (Odložený začátek na 18.10. 2016 ) – Začátečníci P0/P1 | ÚT + ČT | 17:30 (90min) | Jan Kobliha
30.9.2016- 3.2.2017
Přihlašování ZDE – Začátečníci/mírně pokročilí P0/P1/P2 | PÁ | 16:00 (90min) | František Hozlinger
POKROČILÍ
26.9.2016- 1.2.2017
Přihlašování ZDE – Středně pokročilí P2/P3/P4 | PO + ST | 07:00 (60min) | Jan Kobliha
Přihlašování ZDE – Středně pokročilí P2/P3 | PO + ST | 17:30 (90min) | Jan Balvín
Přihlašování ZDE – Pokročilí P5/G | PO + ST | 19:00 (90min) | Jan Balvín
27.9.2016- 2.2.2017
Přihlašování ZDE – Mírně pokročilí P1/P2 | ÚT + ČT | 07:30 (90min) | František Hozlinger
Přihlašování ZDE – Mírně pokročilí P1/P2 | ÚT + ČT | 19:00 (90min) | Jan Kobliha
30.9.2016- 3.2.2017
Přihlašování ZDE – Mírně/středně pokročilí P1/P2/P3 | PÁ | 18:30 (90min) | František Hozlinger
COMBAT TŘÍDA
30.9.2016- 3.2.2017
Přihlašování ZDE – Combat třída | 17:30 (60min) | PÁ | František Hozlinger
TŘÍDA PRO JUNIORY 15 – 17 let
27.9.2016- 2.2.2017
Přihlašování ZDE – Třída pro juniory | 16:30 (60min) | ÚT + ČT | František Hozlinger / Jan Kobliha
ZŠ Slovenská
Slovenská 1726/27
120 00, Praha 2
Praha-Vinohrady
ZAČÁTEČNÍCI
26.9.2016- 1.2.2017
Přihlašování ZDE – Začátečníci P0/P1 | PO + ST | 17:30 (90min) | Ondřej Moravec
27.9.2016- 2.2.2017
Přihlašování ZDE – Začátečníci P0/P1 | ÚT + ČT | 20:30 (90min) | Jaroslav Kovář
POKROČILÍ
26.9.2016- 1.2.2017
Přihlašování ZDE – Středně pokročilí P2/P3 | PO + ST | 19:00 (90min) | Ondřej Moravec
Přihlašování ZDE – Mírně pokročilí P1/P2 | PO + ST | 20:30 (90min) | Ondřej Moravec
27.9.2016- 2.2.2017
Přihlašování ZDE – Pokročilí G | ÚT + ČT | 19:00 (90min) | Michal Otipka / Jakub Dražan
TŘÍDY PRO DĚTI
29.9.2016- 2.2.2017
Přihlašování ZDE – Třída pro děti 9 – 11 let | 17:30(45min) | ČT | Eva Prokešová
Přihlašování ZDE – Třída pro děti 12 – 14 let | 18:15(45min) | ČT | Eva Prokešová
Pod Táborem 102/5
190 00, Praha, Hrdlořezy
TŘÍDA PRO POLICII A OZBROJENNÉ SLOŽKY
Třída pro policii a ozbrojenné složky | 15:30 – 17:00 | ČT | Michal Otipka
Přihlašování přes mail info@kravmaga.cz
SPŠ Presslova
Preslova 72/25
150 00 Praha 5, Praha-Smíchov
ZAČÁTEČNÍCI
27.9.2016- 2.2.2017
Přihlašování ZDE – Začátečníci P0/P1 | ÚT + ČT | 19:00 (90min)
Přihlašování ZDE – Začátečníci P0/P1 | ÚT + ČT | 20:30 (90min)
POKROČILÍ
26.9.2016- 1.2.2017
Přihlašování ZDE – Mírně pokročilí P1/P2 | PO + ST | 17:30 (90min) | Petr Poláček
Přihlašování ZDE – Pokročilí P4/P5 | PO + ST | 19:00 (90min) | Jakub Dražan
Přihlašování ZDE – Pokročilí G1/G2 | PO + ST | 20:30 (90min) | Jakub Dražan
27.9.2016- 2.2.2017
Přihlašování ZDE – Pokročilí P2/P3 | ÚT + ČT | 17:30 (90min)
TŘÍDY PRO DĚTI
27.9.2016- 31.1.2017
Přihlašování ZDE – Třída pro děti 6 – 9 let | ÚT | 16:00 (45min) | Michal Široký
Přihlašování ZDE – Třída pro děti 10 – 12 let | ÚT | 16:45 (45min) | Michal Široký
OA Kubelíkova
Kubelíkova 1221/37
130 00, Praha 3, Žižkov
ZAČÁTEČNÍCI
3.10.2016- 1.2.2017
Přihlašování ZDE – Začátečníci P0/P1 | PO + ST | 18:00 (90min) | František Holzinger
POKROČILÍ
3.10.2016- 1.2.2017
Přihlašování ZDE – Pokročilí P3/P4 | PO + ST | 19:30 (90min) | František Holzinger
ZŠ Campanus
Jírovcovo náměstí 1782/1
148 00, Praha – Chodov
ZAČÁTEČNÍCI
27.9.2016- 2.2.2017
Přihlašování ZDE – Začátečníci P0/P1 | ÚT + ČT | 20:00 (90min) | Přemysl Kluge
TŘÍDY PRO DĚTI
29.9.2016- 2.2.2017
Přihlašování ZDE – Třída pro děti 8 – 10 let | ČT | 15:30 (60min) | Michal Široký
Sportovní areál Jedenáctka
Mírového hnutí 2385/3
Praha 11 – Chodov
ZAČÁTEČNÍCI
27.9.2016- 2.2.2017
Přihlašování ZDE – Začátečníci P0/P1 | PO(20:00) + ST(20:30 | 90min | Tomáš Kadlec
ZŠ Letohradská
Letohradská 370/1
a
ZŠ Tusarova
Tusarova 790/21
170 00, Praha 7
ZAČÁTEČNÍCI
27.9.2016- 2.2.2017
Přihlašování ZDE – Začátečníci P0/P1 | ÚT 18:00 Letohradská + ČT 17:30 (75min) Tusarova | čas bude upřesněn |
Přihlašování ZDE – Začátečníci P0/P1 | ÚT 19:30 Letohradská + ČT 18:45 (75min) Tusarova | čas bude upřesněn |
Křižíkova 85
Karlín, Praha 8
TŘÍDA PRO ŽENY
5.10.2016- 1.2.2017
Přihlašování ZDE – Třída pro ženy začátečnice | ST | 19:15 (120min) | Lucie Koštířová
TŘÍDY PRO DĚTI
5.10.2016- 1.2.2017
Přihlašování ZDE – Třída pro děti 9 – 11 let | STŘ | 16:30 (60min) | Petr Kaygorodov
Přihlašování ZDE – Třída pro děti 10 – 12 let | STŘ | 17:30 (60min) | Petr Kaygorodov
ZŠ Chabařovická
Chabařovická 4/1125
182 00, Praha 8, Praha – Kobylisy
ZAČÁTEČNÍCI
27.9.2016- 2.2.2017
Přihlašování ZDE – Začátečníci P0/P1 | ÚT + ČT | 18:00 (90min) | Jan Horák
POKROČILÍ
27.9.2016- 2.2.2017
Přihlašování ZDE – Středně pokročilí P2/P3 | ÚT + ČT | 19:30 (90min) | Jan Horák
TŘÍDY PRO DĚTI
27.9.2016- 31.1.2017
Přihlašování ZDE – Třída pro děti 8 – 10 let | ÚT | 16:00 (60min) | Jan Horák
Přihlašování ZDE – Třída pro děti 11 – 13 let | ÚT | 17:00 (60min) | Jan Horák
ZŠ Jeremenkova
Jeremenkova 1003
147 00, Praha 4
POKROČILÍ
26.9.2016- 1.2.2017
Přihlašování ZDE – Středně pokročilí P2/P3 | PO + ST | 20:00 (90min) | David Hodyc
ZŠ a MŠ K dolům
U Domu služeb 29/2
143 00 Praha 4 – Modřany
ZAČÁTEČNÍCI
26.9.2016- 1.2.2017
Přihlašování ZDE – Začátečníci P0/P1 | PO + ST | 18:00 (90min) | David Hodyc
TŘÍDA PRO DĚTI
5.10.2016-1.2.2017
Přihlašování ZDE – Třída pro děti 10 – 12 let | ST | 17:00 (60min) | David Hodyc
José Martího 269/31
Praha 6, Veleslavín
ZAČÁTEČNÍCI
Přihlašování ZDE – Začátečníci P0/P1 | Po+St | 19:30 | 90 min | Přemek Marek
Sportcentrum 10
Kodaňská 61B/45
10100, Praha 10 – Vršovice
TŘÍDA PRO DĚTI
26.9.2016- 30.1.2017
Přihlašování ZDE – Třída pro děti 11 – 14 let | PO | 16:30 (60min) | Eva Prokešová
5.10.2016-1.2.2017
Přihlašování ZDE – Třída pro děti 6 – 8 let | STŘ | 15:30 (45min) | Eva Prokešová
KONTAKT
EMAIL: jarka@kravmaga.cz
TEL: +420739544783
WEB: www.kravmaga.cz, www.kravmagapraha.cz
FB: www.facebook.com/KravMagaPraha
www.facebook.com/KravMagaCZ
www.facebook.com/KravMagaKids