Přihlašování do Krav Maga tříd Praha – začátečníci | Letní semestr 2018

 

PRAHA


Vinohrady | Smíchov | Žižkov | Holešovice | Karlín | Národní Třída | Chodov | Chodov Jedenáctka | Vršovice | Podolí | Ládví | Modřany | Dejvice | Vyšší policejní škola MV | Londýnská | Luka | Letohradská

 

Tělocvična Národní třída

Opatovická 18
110 00, Praha 1

 

ZAČÁTEČNÍCI
5.2.-27.6.2018
Přihlašování ZDE – Začátečníci P0/P1 | PO + ST | 20:30 | 90min | Michal Široký

6.2.-28.6.2018
Přihlašování ZDE – Začátečníci P0/P1 | ÚT + ČT | 12:30 | 90min | František Hozlinger

9.2.-29.6. 2018 1x týdně
Přihlašování ZDE – Začátečníci P0/P1 | PÁ | 18:30 | 90min | František Hozlinger

 

COMBAT TŘÍDA
9.2.-29.6. 2018 1x týdně
Přihlašování ZDE – Combat třída | 17:30 | 60min | PÁ | František Hozlinger

 

TŘÍDA PRO JUNIORY 15 – 17 let
6.2.-28.6.2018
Přihlašování ZDE – Třída pro juniory | 16:30 | ÚT + ČT | 60min | František Hozlinger / Jan Kobliha

 

 

Tělocvična Vinohrady

ZŠ Slovenská
Slovenská 1726/27
120 00, Praha 2
Praha-Vinohrady

 
ZAČÁTEČNÍCI
6.2.-28.6.2018
Přihlašování ZDE – Začátečníci P0/P1 | ÚT + ČT | 20:30 | 90min | Michal Vrátný

 

 

Tělocvična Smíchov

SPŠ Presslova
Preslova 72/25
150 00 Praha 5, Praha-Smíchov

 

ZAČÁTEČNÍCI
 
6.2.-28.6.2018
Přihlašování ZDE – Začátečníci P0/P1 | ÚT + ČT | 20:30 | 90min |

 

 

Tělocvična Žižkov

ZŠ Lupáčova
Lupáčova 1200/3
130 00, Praha 3, Žižkov

 

ZAČÁTEČNÍCI
5.2.-27.6.2018
Přihlašování ZDE – Začátečnícií P0/P1 | PO(17:30) + ST(17:00) | 90min | František Holzinger

 

 

Tělocvična Holešovice

Dělnická 51, 49a
MMA self defence gym
170 00, Praha 7

 

ZAČÁTEČNÍCI
6.2.-28.6.2018
Přihlašování ZDE – Začátečníci P0/P1 | ÚT+ČT | 19:30 | 90mnin | Hugo Kysilka

 

 

Tělocvična Letohradská

Letohradská 370/1
170 00 Praha 7

 

ZAČÁTEČNÍCI
6.2.-26.6.2018 1x týdně
Přihlašování ZDE – Začátečníci P0/P1 | ÚT | 1x týdně | 120min | 19:00 | Přemek Marek

 

 

Tělocvična Karlín

Křižíkova 85
Karlín, Praha 8

 

TŘÍDA PRO ŽENY
7.2.-27.6.2018 1x týdně
Přihlašování ZDE – Třída pro ženy začátečnice | ST | 19:15 | 120min | Koštířová (1x týdně)

 

 

Tělocvična Modřany

ZŠ a MŠ K dolům
U Domu služeb 29/2
143 00 Praha 4 – Modřany

 

ZAČÁTEČNÍCI
Únor 2018
Přihlašování ZDE – Začátečníci P0/P1 | PO + ST | 18:00 | 90min | David Hodyc

 
 

Tělocvična Ládví

ZŠ Chabařovická
Chabařovická 4/1125
Praha – Kobylisy

 
ZAČÁTEČNÍCI
6.2.-28.6.2018
Přihlašování ZDE – Začátečníci P0/P1 | ÚT + ČT | 18:35 | 90min | Jan Horák

 

 

Tělocvična Dejvice

FTVS
José Martího 269/31
Praha 6, Veleslavín

 

ZAČÁTEČNÍCI
5.2.-27.6.2018
Přihlašování ZDE – Začátečníci P0/P1 | PO + ST | 18:00 | 90 min | Přemek Marek

 

 

Tělocvična Luka

Tiger Gym Luka
Mukařovského 1985/5
Praha 13

 
ZAČÁTEČNÍCI
5.2.-27.6.2018
Přihlašování ZDE – Začátečníci P0/P1 | PO + ST | 19:30 | 90min | Jan Kodeš

 

 

Tělocvična Londýnská

ZŠ Londýnská
Londýnská 34
Praha 2

 

ZAČÁTEČNÍCI
Únor 2018
Přihlašování ZDE – Začátečníci P0/P1 | PO 18:30(75min) + ST(18:30) | 105min | Votava

 
1x týdně
Přihlašování ZDE – Začátečníci P0/P1 | ČT (16:30-18:15) | 105min | Petr Poláček

 

 

KONTAKT
EMAIL: jarka@kravmaga.cz
TEL: +420607176693
WEB: www.kravmaga.cz, www.kravmagapraha.cz
FB: www.facebook.com/KravMagaPraha
www.facebook.com/KravMagaCZ
www.facebook.com/KravMagaKids