Vinohrady | Smíchov | Žižkov | Holešovice | Karlín | Národní Třída | Chodov | Chodov Jedenáctka | Vršovice | Podolí | Ládví | Modřany | Dejvice | Vyšší policejní škola MV | Londýnská | Luka | Letohradská
Opatovická 18
110 00, Praha 1
POKROČILÍ
5.2.-27.6.2018
Přihlašování ZDE – Mírně pokročilí P0/P1/P2 | PO + ST | 07:00 | 60min | Jan Kobliha
Přihlašování ZDE – Mírně pokročilí P1/P2 | PO + ST | 12:30 | 90min | Jan Kobliha
Přihlašování ZDE – Mírně pokročilí P1/P2 | PO + ST | 17:30 | 90min | Jan Balvín
Přihlašování ZDE – Středně pokročilí P2/P3/P4 | PO + ST | 08:00 | 60min | Jan Kobliha
Přihlašování ZDE – Pokročilí G | PO + STŘ | 19:00 | 90min | Jan Balvín
6.2.-28.6.2018
Přihlašování ZDE – Pokročilí P4/P5 | ÚT + ČT | 7:30 | 90min | František Hozlinger
Přihlašování ZDE – Středně pokročilí P2/P3 | ÚT + ČT | 17:30 | 90min | Jan Kobliha
Přihlašování ZDE – Pokročilí P4/P5 | ÚT + ČT | 19:00 | 90min | Jan Kobliha
Přihlašování ZDE – Mírně pokročilí P1/P2 | ÚT + ČT | 20:30 | 90min | Jan Kobliha
9.2.-29.6. 2018 1x týdně
Přihlašování ZDE – Mírně pokročilí P0/P1/P2 | PÁ | 16:00 | 90min | František Hozlinger
COMBAT TŘÍDA
9.2.-29.6. 2018 1x týdně
Přihlašování ZDE – Combat třída | 17:30 | 60min | PÁ | František Hozlinger
ZŠ Slovenská
Slovenská 1726/27
120 00, Praha 2
Praha-Vinohrady
POKROČILÍ
5.2.-27.6.2018
Přihlašování ZDE – Středně pokročilí P3/P4 | PO + ST | 17:30 | 90min | Ondřej Moravec
Přihlašování ZDE – Pokročilí P5/G1 | PO + ST | 19:00 | 90min | Ondřej Moravec
Přihlašování ZDE – Pokročilí P4/P5 | PO + ST | 20:30 | 90min | Ondřej Moravec
6.2.-28.6.2018
Přihlašování ZDE – Pokročilí G | ÚT + ČT | 19:00 | 90min | Michal Otipka/Jakub Dražan
SPŠ Presslova
Preslova 72/25
150 00 Praha 5, Praha-Smíchov
POKROČILÍ
5.2.-27.6.2018
Přihlašování ZDE – Mírně pokročilíi P1/P2 | PO + ST | 17:30 | 90min | Petr Poláček
Přihlašování ZDE – Středně pokročilí P2/P3 | PO + ST | 20:30 | 90min | Petr Poláček
Přihlašování ZDE – Pokročilí G | PO + ST | 19:00 | 90min | Jakub Dražan
6.2.-28.6.2018
Přihlašování ZDE – Mírně pokročilí P1/P2 | ÚT + ČT | 17:30 | 90min |
Přihlašování ZDE – Středně pokročilí P3/P4 | ÚT + ČT | 19:00 | 90min |
ZŠ Lupáčova
Lupáčova 1200/3
130 00, Praha 3, Žižkov
POKROČILÍ
5.2.-27.6.2018
Přihlašování ZDE – Mírně pokročilí P1/P2 | PO + ST | PO(19:00-20:00 (60min)) + ST(18:30-20:00 (90min)) | František Holzinger
ZŠ Campanus
Jírovcovo náměstí 1782/1
148 00, Praha – Chodov
POKROČILÍ
6.2.-28.6.2018
Přihlašování ZDE – Středně pokročilí P3/P4 | ÚT + ČT | 20:00 | 90min | Přemysl Kluge
Sportovní areál Jedenáctka
Mírového hnutí 2385/3
Praha 11 – Chodov
POKROČILÍ
5.2.-27.6.2018
Přihlašování ZDE – Mírně pokročilí P1/P2 | PO + ST | 20:30 | 90min | Tomáš Kadlec
Dělnická 51, 49a
MMA self defence gym
170 00, Praha 7
POKROČILÍ
6.2.-28.6.2018
Přihlašování ZDE – Mírně pokročilí P1/P2 | ÚT+ČT | 18:00 | Hugo Kysilka
ZŠ Chabařovická
Chabařovická 4/1125
Praha – Kobylisy
POKROČILÍ
6.2.-28.6.2018
Přihlašování ZDE – Pokročilí P5/G | ÚT + ČT | 20:05 | 90min | Jan Horák
ZŠ Jeremenkova
Jeremenkova 1003
147 00, Praha 4
POKROČILÍ
Únor 2018
Přihlašování ZDE – Mírně pokročilí P1/P2 | PO + ST | 20:00 | 90min | David Hodyc
FTVS
José Martího 269/31
Praha 6, Veleslavín
POKROČILÍ
5.2.-27.6.2018
Přihlašování ZDE – Středně pokročilí P2/P3 | PO + ST | 19:30 | 90 min | Přemek Marek
Tiger Gym Luka
Mukařovského 1985/5
Praha 13
POKROČILÍ
5.2.-27.6.2018
Přihlašování ZDE – Mírně pokročilí P1/P2 | PO + ST | 18:00 | 90min | Jan Kodeš
KONTAKT
EMAIL: jarka@kravmaga.cz
TEL: +420607176693
WEB: www.kravmaga.cz, www.kravmagapraha.cz
FB: www.facebook.com/KravMagaPraha
www.facebook.com/KravMagaCZ
www.facebook.com/KravMagaKids