Přihlašování do Krav Maga tříd Praha – děti | Letní semestr 2018

 

PRAHA


Vinohrady | Smíchov | Žižkov | Holešovice | Karlín | Národní Třída | Chodov | Chodov Jedenáctka | Vršovice | Podolí | Ládví | Modřany | Dejvice | Vyšší policejní škola MV | Londýnská | Luka | Letohradská

 

Tělocvična Národní třída

Opatovická 18
110 00, Praha 1

 

TŘÍDA PRO JUNIORY 15 – 17 let
6.2.-28.6.2018
Přihlašování ZDE – Třída pro juniory | 16:30 | ÚT + ČT | 60min | František Hozlinger / Jan Kobliha

 

 

 

Tělocvična Smíchov

SPŠ Presslova
Preslova 72/25
150 00 Praha 5, Praha-Smíchov

 

TŘÍDY PRO DĚTI
13.02.-26.6.2018
Přihlašování ZDE – Třída pro děti 6 – 9 let | ÚT | 16:00 | 45min | Michal Široký
Přihlašování ZDE – Třída pro děti 10 – 12 let | ÚT | 16:45 | 45min | Michal Široký

 

 

 

Tělocvična Chodov

ZŠ Campanus
Jírovcovo náměstí 1782/1
148 00, Praha – Chodov

 

TŘÍDY PRO DĚTI
15.2.-28.6.2018
Přihlašování ZDE – Třída pro děti 8 – 10 let | ČT | 16:30 | 60min | Široký

 

 

Tělocvična Holešovice

Dělnická 51, 49a
MMA self defence gym
170 00, Praha 7

 

DĚTI
06.02.-26.6.2018
Přihlašování ZDE – Třída pro děti 8 – 10 let | ÚT | 17:00 | 60min | Sokol
 
Přihlašování ZDE – Třída pro děti 10-12 let | ČT | 17:00 | 60min | Sokol

 

 

Tělocvična Karlín

Křižíkova 85
Karlín, Praha 8

 

TŘÍDY PRO DĚTI
7.2.-27.6.2018
Přihlašování ZDE – Třída pro děti 8 – 10 let | ST | 16:30 | 45min | Petr Kaygorodov
Přihlašování ZDE – Třída pro děti pokročilí 10 – 12 let | ST | 17:15 | 60min | Petr Kaygorodov
Přihlašování ZDE – Třída pro děti 10 – 13 let | ST | 18:15 | 60min | Petr Kaygorodov

 
 

Tělocvična Ládví

ZŠ Chabařovická
Chabařovická 4/1125
Praha – Kobylisy

 

TŘÍDY PRO DĚTI
6.2.- 26.6.2018
Přihlašování ZDE – Třída pro děti 8 – 10 let | ÚT | 16:35 | 60min | Jan Horák
Přihlašování ZDE – Třída pro děti pokročilí 11 – 13 let | ÚT | 17:35 | 60min | Jan Horák

 

 

Tělocvična Modřany

ZŠ a MŠ K dolům
U Domu služeb 29/2
143 00 Praha 4 – Modřany

 

TŘÍDA PRO DĚTI
14.2.-27.6.2018
Přihlašování ZDE – Třída pro děti 10 – 12 let | ST | 17:00 | 60min | Tomoko

 

 

 

Tělocvična Luka

Tiger Gym Luka
Mukařovského 1985/5
Praha 13

 
DĚTI
12.2.-25.6.2018
Přihlašování ZDE – Třída pro děti 8 – 10 let | PO | 17:00 | 60min | Jan Kodeš

14.2.-27.6.2018
Přihlašování ZDE – Třída pro děti 10-12 let | ST | 17:00 | 60min | Jan Kodeš

 
 

Tělocvična Vršovice

Sportcentrum 10
Kodaňská 61B/45
10100, Praha 10 – Vršovice

 
DĚTI
5.2.-25.6.2018
Přihlašování ZDE – Třída pro děti 11 – 14 let | PO | 16:30 | 60min |

 
27.9.2017-31.1.2018
Přihlašování ZDE – Třída pro děti 6 – 8 let | ST | 15:10 | 45min | Tomoko

 

 

Tělocvična Londýnská

ZŠ Londýnská
Londýnská 34
Praha 2

 

DĚTI
12.2.-25.6.2018
Přihlašování ZDE – Třída pro děti 9– 11 let | PO | 17:30 | 60min |Sokol

 

 

KONTAKT
EMAIL: jarka@kravmaga.cz
TEL: +420607176693
WEB: www.kravmaga.cz, www.kravmagapraha.cz
FB: www.facebook.com/KravMagaPraha
www.facebook.com/KravMagaCZ
www.facebook.com/KravMagaKids