Krav Maga Začátečnické třídy Praha | Zimní semestr 2018

 

PRAHA


Vinohrady Slovenská | Smíchov | Žižkov | Holešovice | Karlín | Národní Třída | Chodov | Chodov Jedenáctka | Vršovice | Podolí | Ládví | Modřany | Dejvice | Vyšší policejní škola MV | Londýnská | Luka | Letohradská

 

Tělocvična Národní třída

Opatovická 18
110 00, Praha 1

 

ZAČÁTEČNÍCI
24.9.2018-6.2.2019
Přihlašování ZDE – Začátečníci P0/P1 | PO+STŘ | 7:00 (60min) | Jan Kobliha

25.9.2018-7.2.2019
Přihlašování ZDE – Začátečníci P0/P1 | ÚT+ČT | 12:30 (90min) | František Hozlinger
Přihlašování ZDE – Začátečníci P0/P1 | ÚT+ČT | 07:30 (90min) | František Hozlinger

24.9.2018-6.2.2019
Přihlašování ZDE – Začátečníci P0/P1 | PO+STŘ| 20:30 (90min) |Michal Široký

 

 

TŘÍDA PRO JUNIORY 15 – 17 let
11.9.2018 – 7.2.2019
Přihlašování ZDE – Třída pro juniory | 16:30 | ÚT + ČT | 60min | František Hozlinger / Jan Kobliha

 

 

Tělocvična Vinohrady Slovenská

ZŠ Slovenská
Slovenská 1726/27
120 00, Praha 2
Praha-Vinohrady

 
ZAČÁTEČNÍCI
24.9.2018- 6.2.2019
Přihlašování ZDE – Začátečníci P0/P1 | PO + ST | 20:30 (90min) | Ondřej Moravec

25.9.2018- 7.2.2019
Přihlašování ZDE – Začátečníci P0/P1 | ÚT + ČT | 20:30 (90min) | Jiří Stanislav

 

 

Tělocvična Smíchov

SPŠ Presslova
Preslova 72/25
150 00 Praha 5, Praha-Smíchov

 

ZAČÁTEČNÍCI
24.9.2018- 6.2.2019
PŘIHLAŠOVÁNÍ ZDE – Začátečníci P0/P1 | PO + ST | 20:30 (90min) | Petr Poláček

25.9.2018- 7.2.2019
PŘIHLAŠOVÁNÍ ZDE – Začátečníci P0/P1 | ÚT+ČT | 20:30 (90min) | Ondřej Malčík

 

 

Tělocvična Žižkov

ZŠ Lupáčova
Lupáčova 1200/3
130 00, Praha 3, Žižkov

 

ZAČÁTEČNÍCI
24.9.2018- 6.2.2019
PŘIHLAŠOVÁNÍ ZDE – Začátečnícií P0/P1 | PO + ST | (90min)| Po 17:30+ Stř 17:00 | František Holzinger

 
 

Tělocvična Holešovice

Dělnická 51, 49a
MMA self defence gym
170 00, Praha 7

 
ZAČÁTEČNÍCI
25.9.2018- 7.2.2019
PŘIHLAŠOVÁNÍ ZDE – Začátečníci P0/P1 | ÚT+ČT | 18:00 | 90min | Hugo Kysilka

 

 

Tělocvična Letohradská

Letohradská 370/1
170 00 Praha 7

 

ZAČÁTEČNÍCI
25.9.2018-5.2.2019 1x týdně
PŘIHLAŠOVÁNÍ ZDE – Začátečníci P0/P1 | ÚT 19:00 (120min) | Michal Vrátný

 

 

Tělocvična Karlín

Křižíkova 85
Karlín, Praha 8

 

TŘÍDA PRO ŽENY
26.9.2018-6.2.2019
PŘIHLAŠOVÁNÍ ZDE – Třída pro ženy P0 začátečnice | STŘ | 19:15(120min) | Koštířová

 
 

Tělocvična Ládví

ZŠ Chabařovická
Chabařovická 4/1125
Praha – Kobylisy

 
ZAČÁTEČNÍCI
25.9.2018- 7.2.2019
PŘIHLAŠOVÁNÍ ZDE – Začátečníci P0/P1 | ÚT + ČT | 20:05 (90min) | Jan Horák

 

 

Tělocvična Modřany

ZŠ a MŠ K dolům
U Domu služeb 29/2
143 00 Praha 4 – Modřany

 

ZAČÁTEČNÍCI
24.9.2018- 6.2.2019
PŘIHLAŠOVÁNÍ ZDE – Začátečníci P0/P1 | PO + ST | 18:00 (90min) | David Hodyc

 

 

Tělocvična Dejvice

FTVS
José Martího 269/31
Praha 6, Veleslavín

 
ZAČÁTEČNÍCI
24.9.2018-6.2.2019
PŘIHLAŠOVÁNÍ ZDE – Začátečníci P0/P1 | PO + ST |18:00 (90min) | Přemek Marek

 

Tělocvična Chodov Jedenáctka

Sportovní areál Jedenáctka
Mírového hnutí 2385/3
Praha 11 – Chodov

 

ZAČÁTEČNÍCI
24.9.2018- 6.2.2019
PŘIHLAŠOVÁNÍ ZDE – Začátečníci P0/P1 | PO + ST | 20:30 (90min)| Jan Kodeš

 

 

Tělocvična Luka

Tiger Gym Luka
Mukařovského 1985/5
Praha 13

 
ZAČÁTEČNÍCI
24.9.2018-6.2.2019
PŘIHLAŠOVÁNÍ ZDE – Začátečníci P0/P1 | PO + ST 19:30 (90min) | Jan Kodeš

 

 

Tělocvična Londýnská

ZŠ Londýnská
Londýnská 34
Praha 2

 

ZAČÁTEČNÍCI
24.9.2018-6.2.2019
PŘIHLAŠOVÁNÍ ZDE – Začátečníci P0/P1 | PO + ST | pondělí 18:30 (75min), středa 18:30 (105min) | Michal Široký

27.9. 2018 – 7.2.2019 1x týdně
PŘIHLAŠOVÁNÍ ZDE – Začátečníci P0/P1 | ČT 16:45-18:15 | Michal Široký

 
 
KONTAKT
EMAIL: jarka@kravmaga.cz
TEL: +420607176693
WEB: www.kravmaga.cz, www.kravmagapraha.cz
FB: www.facebook.com/KravMagaPraha
www.facebook.com/KravMagaCZ
www.facebook.com/KravMagaKids