Krav Maga Pokročilé třídy Praha | Zimní semestr 2018

 

PRAHA


Vinohrady Slovenská | Smíchov | Žižkov | Holešovice | Karlín | Národní Třída | Chodov | Chodov Jedenáctka | Vršovice | Podolí | Ládví | Modřany | Dejvice | Vyšší policejní škola MV | Londýnská | Luka | Letohradská

 

Tělocvična Národní třída

Opatovická 18
110 00, Praha 1

 

POKROČILÍ
24.9.2018-6.2.2019
Přihlašování ZDE – Středně pokročilí P2/P3 | PO+STŘ | 12:30 (90min) | Jan Kobliha
Přihlašování ZDE – Středně pokročilí P2/P3 | PO+STŘ | 17:30 (90min) | Jan Balvín
Přihlašování ZDE – Středně pokročilí P3/P4/P5 | PO + STŘ | 08:00 (60min) | Jan Kobliha
Přihlašování ZDE – Stará Garda | PO+STŘ | 19:00 (90min) | Jan Balvín

25.9.2018-7.2.2019
Přihlašování ZDE – Středně pokročilí P2/P3 | ÚT+ČT | 20:30 (90min) | Jan Kobliha
Přihlašování ZDE – Středně pokročilí P3/P4 | ÚT + ČT | 17:30 (90min) | Jan Kobliha
Přihlašování ZDE – Pokročilí P5/G | ÚT+ČT | 19:00 (90min) | Jan Kobliha

21.9.2018-8.2.219 1x týdně
Přihlašování ZDE – Mírně pokročilí P1/P2 | PÁ | 18:30 (90min) | František Hozlinger
Přihlašování ZDE – Středně pokročilí P1/P2/P3 | PÁ | 16:00 (90min) | František Hozlinger

 

COMBAT TŘÍDA
21.9.2018-8.2.2019 1x týdně
Přihlašování ZDE – Combat třída | 17:30 (60min) | PÁ | František Hozlinger

 

 

Tělocvična Vinohrady Slovenská

ZŠ Slovenská
Slovenská 1726/27
120 00, Praha 2
Praha-Vinohrady

 
POKROČILÍ
24.9.2018- 6.2.2019
Přihlašování ZDE – Pokročilí P4/P5 | PO + ST | 17:30 (90min) | Ondřej Moravec
Přihlašování ZDE – Stará garda | PO + ST | 19:00 (90min) | Ondřej Moravec

25.9.2018- 7.2.2019
Přihlašování ZDE – Stará garda | ÚT + ČT | 19:00 (90min) | Michal Otipka+Jakub Dražan

 

 

Tělocvična Smíchov

SPŠ Presslova
Preslova 72/25
150 00 Praha 5, Praha-Smíchov

 
POKROČILÍ
24.9.2018- 6.2.2019
PŘIHLAŠOVÁNÍ ZDE – Středně pokročilí P2/P3 | PO+STŘ | 17:30 (90min) | Jan Votava
PŘIHLAŠOVÁNÍ ZDE – Pokročilí G1/2 | PO + ST | 19:00 (90min)| Jakub Dražan

25.9.2018- 7.2.2019
PŘIHLAŠOVÁNÍ ZDE – Středně pokročilí P2/P3 | ÚT+ČT | 17:30 (90min) |
PŘIHLAŠOVÁNÍ ZDE – Pokročilí P4/P5 | ÚT + ČT | 19:00 (90min) |

 

 

Tělocvična Žižkov

ZŠ Lupáčova
Lupáčova 1200/3
130 00, Praha 3, Žižkov

 
POKROČILÍ
24.9.2018- 6.2.2019
PŘIHLAŠOVÁNÍ ZDE – Středně pokročilí P2/P3 | PO + ST | Po 19:00-20:00 (60min)+ Stř 18:30-20:00 (90min)| František Holzinger

 

 

Tělocvična Chodov

ZŠ Campanus
Jírovcovo náměstí 1782/1
148 00, Praha – Chodov

 
POKROČILÍ
25.9.2018- 7.2.2019
PŘIHLAŠOVÁNÍ ZDE – Pokročilí P4/P5 | ÚT 20:30 + ČT 20:00 | 90min | Petr Poláček

 
 

Tělocvična Holešovice

Dělnická 51, 49a
MMA self defence gym
170 00, Praha 7

 
POKROČILÍ
25.9.2018- 7.2.2019
PŘIHLAŠOVÁNÍ ZDE – Mírně pokročilí P1/P2 | ÚT+ČT | 19:30 | 90min | Hugo Kysilka

 
 

Tělocvična Ládví

ZŠ Chabařovická
Chabařovická 4/1125
Praha – Kobylisy

 
POKROČILÍ
25.9.2018- 7.2.2019
PŘIHLAŠOVÁNÍ ZDE – Středně pokočilí P2/P3 | ÚT + ČT | 18:35 (90min)| Jan Horák

 
 

Tělocvična Podolí

ZŠ Jeremenkova
Jeremenkova 1003
147 00, Praha 4

 

POKROČILÍ
24.9.2018- 6.2.2019
PŘIHLAŠOVÁNÍ ZDE – Středně pokročilí P2/P3 | PO + ST | 20:00 (90min) | David Hodyc

 

 

Tělocvična Dejvice

FTVS
José Martího 269/31
Praha 6, Veleslavín

 
POKROČILÍ
PŘIHLAŠOVÁNÍ ZDE – Středně pokročilí P3/P4 | PO + ST |19:30 (90min) | Přemek Marek

 

 

Tělocvična Luka

Tiger Gym Luka
Mukařovského 1985/5
Praha 13

 
POKROČILÍ
24.9.2018-6.2.2019
PŘIHLAŠOVÁNÍ ZDE – Středně pokročilíi P1/P3 | PO + ST |18:00 (90min) | Jan Kodeš

 
 
KONTAKT
EMAIL: jarka@kravmaga.cz
TEL: +420607176693
WEB: www.kravmaga.cz, www.kravmagapraha.cz
FB: www.facebook.com/KravMagaPraha
www.facebook.com/KravMagaCZ
www.facebook.com/KravMagaKids